ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE ANGIELSKIEGO, NA KTÓRE CHCE SIĘ PRZYCHODZIĆ

Nauczycielka Języka Angielskiego

Zacznij mówić po angielsku

Kursy w parach to kompromis pomiędzy kursami grupowymi, a indywidualnymi. Zajęcia przygotuję na podstawie analiz potrzeb uczestników. Staram się dbać o to, aby żaden z uczestników nigdy nie czuł nudy na lekcji, nawet w momencie wypowiedzi drugiej osoby.

Czujesz, że nie radzisz sobie samodzielnie z nauką angielskiego?

Chcesz polepszyć swoje umiejętności w języku angielskim, ale samodzielne próby nie przynoszą większych rezultatów?

A może czujesz kompletne zagubienie, bo nie wiesz, od czego zacząć naukę, jakie ćwiczenia wykonywać, aby wreszcie poczuć, że to co robisz ma sens i przynosi pożądane efekty.

Zadbam, aby to się zmieniało

Przygotuję dla Ciebie lekcje, na których naprawdę spędzisz dobrze czas. Pomimo pracy w parze postaram się, aby każdy uczestnik był równomiernie zaangażowany w lekcje i nigdy się na niej nie nudził.

Materiały będą oparte o najskuteczniejsze metody nauki, a jednocześnie będą interesujące. Tak, by przyjemnie się z nich korzystało.

Nie będziesz się o nic martwić, bo to ja pokażę Ci konkretne kroki, które doprowadzą Cię do celu językowego.

Wierzę, że w nauce języka obcego najważniejsza jest praktyka, dlatego w trakcie lekcji, skupiam się na ćwiczeniach praktycznych, które przynoszą najlepsze rezultaty.

Wiem, że osoby dorosłe, które chcą uczyć się angielskiego, muszą czuć, że przerabiany przez nich materiał ma sens i będzie przydatny w przyszłości. Z takim celem przygotowuję każdą lekcję.

Daję możliwość dodatkowej pracy w domu, a także przygotowuję ćwiczenia z konkretnych zagadnień na życzenie kursantów.

Jak pracujemy w kursie w parach?

#432F5D

Wszystkie lekcje odbywają się online w programie Zoom.

#432F5D

Materiały dostarczam ja, więc nie musisz ponosić dodatkowych kosztów.

#432F5D

Wybieram materiały, które Cię zainteresują. Możesz też zgłaszać swoje pomysły.

#432F5D

Daję Ci pomysły na zadania do pracy w domu oraz dodatkowe materiały.

#432F5D

Dostaniesz dostęp do fiszkowego kursu online ze słownictwem z naszych lekcji.

#432F5D

Zawsze masz dostęp do wszystkich materiałów, które przechowuję w jednym miejscu online.

#432F5D

W trakcie lekcji pracujemy na wirtualnej tablicy, do której masz dostęp również po lekcjach, w dowolnym momencie.

Lekcje są zawsze ciekawe. A Laura ma ogromną wiedzę na temat języka, którego przede wszystkim używa się w praktyce. Dodatkowo masa cennych wskazówek i porad.

Rafał P.

Już zachęcałam koleżankę :), mówiłam, że dzięki swobodnej atmosferze można nauczyć się praktycznych zwrotów, Laura zachęca aby jak najwięcej mówić ale jednocześnie nie ocenia i nie wytyka błędów, chętnie wytłumaczy niejasności i podpowie jeżeli zapomnimy słownictwa.

Laura S.

Z pewnością poleciła bym Laurę, ponieważ ma świetne podejście. Warsztaty odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze bez tzw. spiny i oceniania umiejętności innych.

Karina K.

Zgłoś się na lekcje wypełniając formularz

Zacznij mówić po angielsku i uczyć się w przyjemny, i skuteczny sposób

LEKCJE w parach

Czas trwania lekcji: 50 minut

Cena za 1 zajęcia: 85 zł za lekcję/ osoba

Zajęcia: 1 albo 2 x w tygodniu

Dostępne wszystkie poziomy

Zajęcia dopasowane do kursantów na podstawie analizy potrzeb

Fiszkowy kurs online ze słownictwem z zajęć

Ćwiczenia do samodzielnej pracy w domu na życzenie kursanta

SPRAWDŹ OPINIE MOICH KURSANTÓW

Jak wygląda początek współpracy?

Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia, odpiszę na nie tak szybko, jak będzie to dla mnie możliwe. Zwykle nie pracuję w soboty i niedziele.

Przed pierwszą lekcją wyślę Ci test poziomujący, abym wiedziała od czego mniej więcej zaczynamy. W trakcie pierwszej lekcji zbadam dokładnie Twój poziom językowy i przeprowadzę analizę potrzeb. Później postaram się jak najszybciej znaleźć Ci parę.

Jeśli już masz kogoś, z kim chcesz się uczyć, oboje wyślijcie formularz zgłoszeniowy. Napiszcie w komentarzu do zgłoszenia, że chcecie uczyć się razem.

Warunkiem do rozpoczęcia pracy w parach jest podobny poziom językowy obydwu osób.

Na początku umawiamy się tylko na pierwszą lekcję. O dalszej współpracy zdecydujesz dopiero później.

Zgłoszenie na Zajęcia (#11) (#12)

Dlaczego warto mi zaufać?

Sama nauczyłam się mówić po angielsku już jako osoba dorosła. Dzięki temu doświadczeniu wiem, jakich metod używać, aby uczyć się skutecznie.

Znam frustrację spowodowaną używaniem nieskutecznych, typowo szkolnych metod, które sprawiają, że końcowym rezultatem jest umiejętność rozwiązywania ćwiczeń gramatycznych, a nie mówienia po angielsku.

Dlatego dbam o to, aby moje lekcje były dopasowane do osób dorosłych, a przerobiony materiał przydawał się w przyszłości.

Stawiam na praktykę, mówienie po angielsku od samego początku oraz atmosferę, dzięki której czujesz, że jestem Twoim wsparciem.

SUPER PREZENTY

SPRAWDŹ MÓJ PODCAST I SOCIAL MEDIA

Projekt strony: ulawrzosek.pl
Ten szablon strony kupisz na: szablony.ulawrzosek.pl